Galeria realizacji

Galeria

O firmie

Witamy na stronie internetowej firmy „dostępnydom” – czołowego dewelopera na Śląsku z  doświadczeniem, oferującego mieszkania oraz domy jednorodzinne w wyselekcjonowanych lokalizacjach. Inwestycje „dostępnegodomu” od etapu projektu, przez budowę, wykończenie, zagospodarowanie terenów zielonych i otoczenia budynku przygotowywane są z uwzględnieniem potrzeb osób wymagających wysokiego standardu wykonania, funkcjonalności, komfortu.

O jakości inwestycji prowadzonych przez „dostępnydom” świadczą zrealizowane w kraju i za granicą projekty.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników budowlanych oraz specjalistów ds. procesów budowlanych. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i specjalistami branż okołobudowlanych.


Cenimy fachowość i terminowość realizacji oraz dobre i sprawdzone technologie budowlane.


Zapraszamy do Biura Obsługi Klienta, w którym uzyskają Państwo informacje o inwestycjach, ich najnowsze wizualizacje i zdjęcia, a także pomoc w wyborze optymalnego mieszkania, dostosowanego do Państwa potrzeb i zasobności portfela.

Inwestycje „dostępnego domu” cieszą się zainteresowaniem ze strony dziennikarzy. Nasze mieszkania zostają bohaterami artykułów prasowych. W centrum prasowym możecie Państwo zapoznać się z najnowszymi publikacjami dotyczącymi naszych projektów.